COSTA REI Sardinii Itálie

VAŠE RAJSKÁ PLÁŽ 1 HODINU OD MILÁNA / ŘÍMA
KARIBSKÁ OBLAST STŘEDOZEMNÍHO MOŘE

REKREAČNÍ DŮM COSTA REI PŘÍMO NA PLÁŽI

Rekreační dům se nachází v rezidenci Free Beach Costa Rei v blízkosti Free Beach Village. Nyní je oddělen od vesnice, kdysi byl její nedílnou součástí. sdílí stejnou pláž, stejnou oblast, která zůstává nejexkluzivnější, klidná a soukromá.

Dovolená na Sardinii Costa Rei

Costa Rei se nachází na jihovýchodě Sardinie, 30 km a 25 minut jízdy autem od malého území Muravera, ke kterému patří, 76 km od Cagliari a 24 km od Villasimiusu. Costa Rei má turistickou sezónu, která trvá zhruba 7 měsíců od dubna do konce října, tedy v měsíci, kdy je teplota vody ještě teplá (23 stupňů) a je možné se zde koupat. v roce 2009 získalo letovisko ocenění “Travel Blogger Award” od prestižního vydavatelství průvodců “Lonely Planet”, které zařadilo Costa Rei mezi 10 nejkrásnějších pláží na světě.

Sardinie na jaře: dovolená na Sardinii Costa Rei v březnu dubnu květnu červnu

"Jaro na Sardinii v Costa Rei: rozlehlé kvetoucí louky, žluté a zelené odstíny, prázdné pláže, absolutní ticho, klid a mír, dokonalá dovolená pro maximální relaxaci."
Katja Moench (Hamburg Lohbrügge)
Travel Blogger

Rodinná dovolená Sardinie Costa Rei

Costa Rei je obklopeno divokou a nedotčenou přírodou: můžete se těšit na asi 8 km dlouhou písečnou pláž, která se táhne od skály Peppino až k borovicovému lesu Capo Ferrato, kde si můžete uspořádat piknik mezi pláží a kopcem mezi středomořskou vegetací ve stínu krásného borového lesa za skalami. Když fouká mistral, jsou barvy moře jedinečné, umocněné mořskými proudy, které dělají vodu ještě průzračnější a s jedinečnými odstíny, až se zdá, že se nachází v Karibiku.

Pláž Costa Rei

Costa Rei je ideálním místem, pokud se chystáte na dovolenou na pláži s dětmi: Dno je poměrně mělké a mírně se svažuje, takže je vhodné i pro starší lidi nebo pro ty, kteří se ve vodě necítí bezpečně. Pokud chcete poobědvat na pláži a dál si užívat mořskou atmosféru, na pláži nebo v její blízkosti najdete kiosky nebo restaurace, zatímco na večeři je tu mnoho restaurací pro všechny chutě. Sardinská kuchyně, a zejména kuchyně Costa Rei a celého Sarrabusu, se připravuje z originálních produktů a je s tímto územím spjata, zejména limoncello nebo likér z pomerančů a směsi citrusových plodů jsou pro toto místo, známé po celé Sardinii pěstováním citrusových plodů, typické.

Sardinia Mediterranean Caribbean

"Barvy moře jsou jedinečné, umocněné mořskými proudy, které činí vodu ještě průzračnější a s jedinečnými odstíny, jak se zdá v Karibiku.."
DANIEL LOEWE (Reinbek)
Travel Blogger

Dovolená na Sardinii 2021

Costa Rei Moře

Podél silnice, která vede z Costa Rei do Muravery, roste mnoho citrusových stromů a je zde mnoho farem, které pěstují a prodávají pomeranče, mandarinky, citrony a grapefruity, a v celé oblasti, zejména po deštivém dni, je cítit nádherná a nezaměnitelná vůně ovoce a pomerančových květů, která vás provází po celé cestě. Když se vzdálíte, vzpomínka na tuto jemnou vůni vás dlouho neopustí. V dubnu každého roku se v Muraveru koná významný festival, který do těchto míst láká mnoho turistů a návštěvníků. Po hlavních ulicích obce defilují průvody a lidé oblečení v tradičních místních krojích, kteří předvádějí typické produkty svého území, jako jsou malloreddus, ricotta a bramborové plodiny, fregola s houbami, pečené vepřové maso a kozí nebo ovčí guláš, stejně jako chutné předkrmy z místního masa a koláče se zeleninovou náplní zvané prazzidas.

Sardinie Costa Rei Dovolená

V Costa Rei se po dni stráveném u moře a po večeři v restauraci, na statku nebo v pizzerii můžete procházet po náměstích v oblasti, kde jsou obchody a trhy otevřené až do pozdních nočních hodin, zatímco děti se mohou bavit na kolotočích. Costa Rei nabízí velmi blízký kontakt s autentickou a nezkaženou přírodou: je to jistě ideální místo pro dovolenou plnou odpočinku, dny u moře trávíte pomalu a bez stresu, ráno vstáváte za zpěvu ptáků jako v pohádkové atmosféře a pokračujete v dni, abyste znovu objevili klid a pohodu jeho přírodních rytmů. Toto místo je obklopeno zelení Středozemního moře, takže ho můžeme považovat za jakési zkřížení moře a pevniny. Od jara do podzimu můžete podnikat výlety a exkurze po mnoha přírodních stezkách vhodných pro milovníky pěší turistiky nebo pro ty, kteří dávají přednost cestování na kole.

Sardinia Costa Rei Nature Trekking

Oblast Costa Rei “Piscina Rei” Mezi voňavými rostlinami eukalyptů a oleandrů vede dlouhá cyklostezka, kde si můžete také zaběhat uprostřed přírody. Je zde také krásné místo zvané “La Salina”, kde se za krásnou pláží vytvořilo přírodní jezírko, kde můžete obdivovat různé druhy ptáků, například volavku šedou, kormorána, racka, puštíka a někdy i plameňáka růžového. V této oblasti, v lokalitě Iba Sa Cresia, se nachází také jezdecká škola, která pořádá výlety na koních nebo čtyřkolkách po stezkách k tomu určených. V létě, od června do září, zde samozřejmě působí četná potápěčská centra nebo zařízení, která nabízejí výlety a projížďky lodí nebo člunem podél pobřeží a krásných zátok, které jsou přístupné pouze po moři. Pro milovníky vodních sportů je tu samozřejmě možnost zapůjčení windsurfingu a kánoí nebo pádlování na prkně.

Sardinie Costa Rei Křišťálová voda

"Costa Rei je rájem pro všechny turisty, kteří se ponoří do nejúžasnějšího Středozemního moře, křišťálově čisté a průzračné vody a nekonečných bílých písečných pláží."
Lena Kempf (Düsseldorf Stadtmitte)
Travel Blogger

Sardinie Costa Rei Velikonoce

Sardinie Costa Rei v září

Costa Rei v říjnu

Costa Rei Peppino's Rock

Symbolem Costa Rei je oblast Scoglio di Peppino, bílý žulový útvar ve tvaru velryby dlouhý 100 metrů a široký 25 metrů, tvořený skalami, které se vynořují v písku a vytvářejí přírodní jezírka se sluncem zalitou vodou a absolutní průzračností.Voda je vždy klidná a mělké mořské dno připomíná maledivské atoly, bílý písek odráží sluneční světlo a umožňuje dokonce pozorovat ryby vyplavené z vody uprostřed skal.

Sardinie Costa Rei Potraviny

Typickými sardinskými specialitami místní gastronomie, které můžete v Costa Rei ochutnat, jsou samozřejmě vepřové maso “proceddu” ochucené myrtou, sardinská focaccia s rajčaty, houbami, bramborami, lilkem a cibulí připravovanou podle domácí tradice, pečené kozí maso, typické sardinské ravioli, sardinské knedlíky “malloreddus”, typické dezerty s medem “sebadas” a samozřejmě sardinský ovčí sýr “pecorino sardo” vyráběný přímo na místě a řemeslným způsobem.

Holidays Home Costa Rei